SKU: FS369-241063539P30B
Fittipaldi Street FS369B 24×10 6×135 +30 Black
Black, Gloss Fittipaldi Street FS369B wheels. ET30
Availability: 41 in stock
SKU: FS369-241063539P30B Categories: , Tag:
Fittipaldi Street FS369B wheel features size 24" x 10", Black, Gloss Black finish, 6×135 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 10"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +30mm