SKU: ROMA-241036C25
Dolce Luxury Roma 24×10 6×135/6×139.7 +25 Chrome
Chrome Dolce Luxury Roma wheels. ET25
Availability: 3 in stock
SKU: ROMA-241036C25 Categories: , Tags: , , ,
Dolce Luxury Roma wheel features size 24" x 10", Chrome finish, 6×135/6×139.7 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 10"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 6×135/6×139.7
  • Offset: +25mm