SKU: LUSSO-241036GB25
Dolce Luxury Lusso 24×10 6×135/6×139.7 +25 Black
Black, Gloss Dolce Luxury Lusso wheels. ET25
Availability: 2 in stock
SKU: LUSSO-241036GB25 Categories: , Tags: , , ,
Dolce Luxury Lusso wheel features size 24" x 10", Black, Gloss Black finish, 6×135/6×139.7 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 10"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 6×135/6×139.7
  • Offset: +25mm