SKU: DF07-20095-5115-15B1
Defiant DF07 20×10 5×115 +15 Black
Shop Defiant DF07 B in Black, Satin finish, 20″ x 10″, +15mm offset.
Availability: 54 in stock
SKU: DF07-20095-5115-15B1 Categories: , Tags: , Brand:
Defiant DF07 B wheel features size 20" x 10", Black, Satin finish, +15mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10"
  • Finish: Black, Satin
  • Offset: +15mm