SKU: 9115D-24879BMF115
Cali Offroad Invader Dually 9115D GB-M 24×8.25 8×210 +115 Black
Black, Gloss Cali Offroad Invader Dually wheels. ET115
Availability: 14 in stock
SKU: 9115D-24879BMF115 Categories: , Tag:
Cali Offroad Invader Dually 9115D GB-M wheel features size 24" x 8.25", Black, Gloss Black / Milled Spokes finish, 8×210 bolt pattern, +115mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled Spokes
  • Bolt Pattern: 8×210
  • Offset: +115mm