SKU: BR015ZX17856300
Black Rhino Voll 17×8.5 6×135 Bronze
Bronze, Matte Black Rhino Voll wheels.
Availability: 15 in stock
SKU: BR015ZX17856300 Categories: , Tags: , ,
Black Rhino Voll wheel features size 17" x 8.5", Bronze, Matte Bronze finish, 6×135 bolt pattern, +0mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8.5"
  • Finish: Bronze, Matte Bronze
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +0mm