SKU: BR015ZX15705115
Black Rhino Voll 15×7 5×100 +15 Bronze
Bronze, Matte Black Rhino Voll wheels. ET15
Availability: 3 in stock
SKU: BR015ZX15705115 Categories: , Tags: , ,
Black Rhino Voll wheel features size 15" x 7", Bronze, Matte Bronze finish, 5×100 bolt pattern, +15mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 7"
  • Finish: Bronze, Matte Bronze
  • Bolt Pattern: 5×100
  • Offset: +15mm