SKU: 2095STN126140D12
Black Rhino Sentinel 20×9.5 6×139.7 +12 Tan
Black Rhino Sentinel wheels. ET12
Availability: 3 in stock
SKU: 2095STN126140D12 Categories: , Tags: , ,
Black Rhino Sentinel wheel features size 20" x 9.5", Desert Sand / Black Lip Edge Desert Sand / Black Lip Edge finish, 6×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9.5"
  • Finish: Desert Sand / Black Lip Edge Desert Sand / Black Lip Edge
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +12mm