SKU: 2095KZN126140U12
Black Rhino Kaizen 20×9.5 6×139.7 +12 Blue
Black Rhino Kaizen wheels. ET12
Availability: 3 in stock
SKU: 2095KZN126140U12 Categories: , Tags: , ,
Black Rhino Kaizen wheel features size 20" x 9.5", Dearborn Blue Dearborn Blue finish, 6×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9.5"
  • Finish: Dearborn Blue Dearborn Blue
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +12mm