SKU: BR020ZX20906312N
Black Rhino Diamondback 20×9 6×135 -12 Bronze
Black Rhino Diamondback wheels. ET-12
Availability: 31 in stock
SKU: BR020ZX20906312N Categories: , Tags: ,
Black Rhino Diamondback wheel features size 20" x 9", Burnt Bronze Burnt Bronze finish, 6×135 bolt pattern, -12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"