SKU: BR020MX20906312N
Black Rhino Diamondback 20×9 6×135 -12 Black
Black, Matte Black Rhino Diamondback wheels. ET-12
Availability: 25 in stock
SKU: BR020MX20906312N Categories: , Tags: ,
Black Rhino Diamondback wheel features size 20" x 9", Black, Matte Black finish, 6×135 bolt pattern, -12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"