SKU: BR020MX20905012
Black Rhino Diamondback 20×9 5×127 +12 Black
Black, Matte Black Rhino Diamondback wheels. ET12
Availability: 11 in stock
SKU: BR020MX20905012 Categories: , Tags: ,
Black Rhino Diamondback wheel features size 20" x 9", Black, Matte Black finish, 5×127 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Matte Black
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +12mm