SKU: 1895DLT126140G12
Black Rhino Delta 18×9.5 6×139.7 +12 Gray
Gunmetal, Matte Black Rhino Delta wheels. ET12
Availability: 2 in stock
SKU: 1895DLT126140G12 Categories: , Tags: , ,
Black Rhino Delta wheel features size 18" x 9.5", Gunmetal, Matte Gunmetal finish, 6×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9.5"
  • Finish: Gunmetal, Matte Gunmetal
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +12mm