SKU: BR026MX17855Q25
Black Rhino Congo BR026MX 17×8.5 5×130 +25 Black
Black, Matte Black Rhino Congo wheels. ET25
Availability: 28 in stock
SKU: BR026MX17855Q25 Categories: , Tags: , ,
Black Rhino Congo BR026MX wheel features size 17" x 8.5", Black, Matte Black finish, 5×130 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8.5"
  • Finish: Black, Matte Black
  • Bolt Pattern: 5×130
  • Offset: +25mm