SKU: 1795127-15HELDDT
Axe Helios 17×9 5×127 +15 Black
Axe Helios wheels. ET15
Availability: 2 in stock
SKU: 1795127-15HELDDT Categories: , Tag:
Axe Helios wheel features size 17" x 9", Black / Tinted Black / Tinted finish, 5×127 bolt pattern, +15mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"
  • Finish: Black / Tinted Black / Tinted
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +15mm