SKU: 8520BLANK25EX34GB-5x114
Axe EX34 20×8.5 5×114 +25 Black
Black, Gloss Axe EX34 wheels. ET25
Availability: 12 in stock
SKU: 8520BLANK25EX34GB-5x114 Categories: , Tag:
Axe EX34 wheel features size 20" x 8.5", Black, Gloss Black finish, 5×114 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×114
  • Offset: +25mm