SKU: 26106BLNK28EX26GB-5x120
Axe EX26 26×10 5×120 +28 Black
Black, Gloss Axe EX26 wheels. ET28
Availability: 4 in stock
SKU: 26106BLNK28EX26GB-5x120 Categories: , Tag:
Axe EX26 wheel features size 26" x 10", Black, Gloss Black finish, 5×120 bolt pattern, +28mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 10"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +28mm