SKU: 2410BLNK28EX26GB-6x139
Axe EX26 24×10 6×139 +28 Black
Black, Gloss Axe EX26 wheels. ET28
Availability: 4 in stock
SKU: 2410BLNK28EX26GB-6x139 Categories: , Tag:
Axe EX26 wheel features size 24" x 10", Black, Gloss Black finish, 6×139 bolt pattern, +28mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 10"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 6×139
  • Offset: +28mm