SKU: 921BLNK25CF2SP-5x127
Axe CF2 21×9 5×127 +25 Silver
Axe CF2 wheels. ET25
Availability: 6 in stock
SKU: 921BLNK25CF2SP-5x127 Categories: , Tag:
Axe CF2 wheel features size 21" x 9", Silver Silver finish, 5×127 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 21" x 9"
  • Finish: Silver Silver
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +25mm