SKU: 8519BLANK40CF2GR-5x120
Axe CF2 19×8.5 120 +40 Gray
Axe Wheel – 19″ x 8.5″
Availability: 8 in stock
SKU: 8519BLANK40CF2GR-5x120 Categories: , Tags: ,
Axe CF2 wheel features size 19" x 8.5", Grey Grey finish, 5×120 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 8.5"
  • Finish: Grey Grey
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +40mm