SKU: 1120BLNK62CF1GB-5x120
Axe CF1 20×11 5×120 +62 Black
Black, Gloss Axe CF1 wheels. ET62
Availability: 6 in stock
SKU: 1120BLNK62CF1GB-5x120 Categories: , Tag:
Axe CF1 wheel features size 20" x 11", Black, Gloss Black finish, 5×120 bolt pattern, +62mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 11"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +62mm