SKU: 1120BLNK62CF1CH-5x110
Axe CF1 20×11 5×110 +62 Chrome
Chrome Axe CF1 wheels. ET62
Availability: 6 in stock
SKU: 1120BLNK62CF1CH-5x110 Categories: , Tag:
Axe CF1 wheel features size 20" x 11", Chrome finish, 5×110 bolt pattern, +62mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 11"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 5×110
  • Offset: +62mm