SKU: 10520BLNK25CF1CB-5x130
Axe CF1 20×10.5 5×130 +25 Gray
Axe CF1 wheels. ET25
Availability: 2 in stock
SKU: 10520BLNK25CF1CB-5x130 Categories: , Tag:
Axe CF1 wheel features size 20" x 10.5", Carbon Carbon finish, 5×130 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Carbon Carbon
  • Bolt Pattern: 5×130
  • Offset: +25mm