SKU: 10520BLNK43CF1CB-5x110
Axe CF1 20×10.5 5×110 +42 Gray
Axe CF1 wheels. ET42
Availability: 4 in stock
SKU: 10520BLNK43CF1CB-5x110 Categories: , Tag:
Axe CF1 wheel features size 20" x 10.5", Carbon Carbon finish, 5×110 bolt pattern, +42mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Carbon Carbon
  • Bolt Pattern: 5×110
  • Offset: +42mm