SKU: 268210132156AF6FP*F
Axe AF6 Dually 26×8.25 210 +156 Polished
Axe Wheel – 26″ x 8.25″
Availability: 2 in stock
SKU: 268210132156AF6FP*F Categories: , Tags: , ,
Axe AF6 Dually wheel features size 26" x 8.25", Polished finish, 8×210 bolt pattern, +156mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 8.25"
  • Finish: Polished
  • Bolt Pattern: 8×210
  • Offset: +156mm