SKU: 248210146168AF10FPRI
Axe AF10 Dually 24×8.25 8×210 +146 Polished
Polished Axe AF10 Dually wheels. ET146
Availability: 2 in stock
SKU: 248210146168AF10FPRI Categories: , Tag:
Axe AF10 Dually wheel features size 24" x 8.25", Polished finish, 8×210 bolt pattern, +146mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"
  • Finish: Polished
  • Bolt Pattern: 8×210
  • Offset: +146mm