SKU: AO40524510303H
ATX AO405 Trex 24.5×8.3 10×285.75 +144 Black
Black, Gloss ATX AO405 Trex wheels. ET144
Out of stock
SKU: AO40524510303H Categories: , Tag:
ATX AO405 Trex wheel features size 24.5" x 8.3", Black, Gloss / Milled finish, +144mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24.5" x 8.3"
  • Finish: Black, Gloss / Milled
  • Offset: +144mm