SKU: AO40322510903
ATX AO403 Roulette 22.5×8.3 10×285.75 +144 Black
Black, Satin ATX AO403 Roulette wheels. ET144
Out of stock
SKU: AO40322510903 Categories: , Tag:
ATX AO403 Roulette wheel features size 22.5" x 8.3", Black, Satin / Milled finish, +144mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22.5" x 8.3"
  • Finish: Black, Satin / Milled
  • Offset: +144mm