SKU: AO40222510903
ATX AO402 Indy 22.5×8.3 10×285.75 +145 Black
Black, Satin ATX AO402 Indy wheels. ET145
Out of stock
SKU: AO40222510903 Categories: , Tag:
ATX AO402 Indy wheel features size 22.5" x 8.3", Black, Satin / Milled finish, +145mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22.5" x 8.3"
  • Finish: Black, Satin / Milled
  • Offset: +145mm