SKU: AO40122510902
ATX AO401 Octane 22.5×8.3 10×285.75 -168 Black
Black, Satin ATX AO401 Octane wheels. ET-168
Availability: 41 in stock
SKU: AO40122510902 Categories: , Tag:
ATX AO401 Octane wheel features size 22.5" x 8.3", Black, Satin Black / Milled finish, 10×285.75 bolt pattern, -168mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22.5" x 8.3"