SKU: AB049AR24105J35
Asanti Black Label Premier AB049 24×10 5×120/5×130 +35 Gray
Brushed Asanti Black Label Premier AB049 wheels. ET35
Availability: 39 in stock
SKU: AB049AR24105J35 Categories: , Tags: ,
Asanti Black Label Premier AB049 wheel features size 24" x 10", Brushed Anthracite finish, 5×120/5×130 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 10"
  • Finish: Brushed Anthracite
  • Bolt Pattern: 5×120/5×130
  • Offset: +35mm