SKU: AB051SR20905N20
Asanti Black Label Envoy AB051SR 20×9 112/120 +20 Silver
Asanti Black Label Wheel – 20″ x 9″
Availability: 25 in stock
SKU: AB051SR20905N20 Categories: , Tags: , , ,
Asanti Black Label Envoy AB051SR wheel features size 20" x 9", Gloss Silver / Brushed Face Silver / Brushed Face finish, 5×112/5×120 bolt pattern, +20mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Gloss Silver / Brushed Face Silver / Brushed Face
  • Bolt Pattern: 5×112/5×120
  • Offset: +20mm