SKU: AFF720105512035SMF
AodHan AFF7 20×10.5 5×120 +35 Silver
Gloss, Silver AodHan AFF7 wheels. ET35
Availability: 23 in stock
SKU: AFF720105512035SMF Categories: , Tag:
AodHan AFF7 wheel features size 20" x 10.5", Gloss, Silver Silver / Machined Face finish, 5×120 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Gloss, Silver Silver / Machined Face
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +35mm