SKU: AFF320105511445BZ
AodHan AFF3 20×10.5 5×114.3 +45 Bronze
Bronze, Matte AodHan AFF3 wheels. ET45
Availability: 12 in stock
SKU: AFF320105511445BZ Categories: , Tag:
AodHan AFF3 wheel features size 20" x 10.5", Bronze, Matte Bronze finish, 5×114.3 bolt pattern, +45mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Bronze, Matte Bronze
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +45mm