SKU: AFF320105511445MB
AodHan AFF3 20×10.5 5×114.3 +45 Black
Black, Matte AodHan AFF3 wheels. ET45
Availability: 13 in stock
SKU: AFF320105511445MB Categories: , Tag:
AodHan AFF3 wheel features size 20" x 10.5", Black, Matte Black finish, 5×114.3 bolt pattern, +45mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Black, Matte Black
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +45mm