SKU: 4PS20-20090-5D55-6B1
4PLAY 4PS20 20×9 5×127/5×139.7 -6 Black
Black, Matte 4PLAY 4PS20 wheels. ET-6
Availability: 34 in stock
SKU: 4PS20-20090-5D55-6B1 Categories: , Tags: ,
4PLAY 4PS20 wheel features size 20" x 9", Black, Matte Black finish, 5×127/5×139.7 bolt pattern, -6mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"