SKU: KD014F2682528PS
KG1 Forged Trident-D KD014 26×8.25 10×285 +146 Polished
KG1 Forged Wheel – 26″ x 8.25″
Availability: 4 in stock
SKU: KD014F2682528PS Categories: , Tags: ,
KG1 Forged Trident-D KD014 wheel features size 26" x 8.25", Polished finish, 10×285 bolt pattern, +146mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 8.25"
  • Finish: Polished
  • Bolt Pattern: 10×285
  • Offset: +146mm