SKU: 1020BLNK30+FF5RFBG-5x108
Axe FF5-Forged 20×10 5×108 +30 Grey
Axe Wheel – 20″ x 10″
Availability: 2 in stock
SKU: 1020BLNK30+FF5RFBG-5x108 Categories: , Tags: ,
Axe FF5-Forged wheel features size 20" x 10", Grey Grey finish, 5×108 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10"
  • Finish: Grey Grey
  • Bolt Pattern: 5×108
  • Offset: +30mm