SKU: 8520BLANK25CF2BP-5x120
Axe CF2 20×8.5 120 +25 Black
Axe Wheel – 20″ x 8.5″
Availability: 20 in stock
SKU: 8520BLANK25CF2BP-5x120 Categories: , Tags: ,
Axe CF2 wheel features size 20" x 8.5", Black / Polished Face Black / Polished Face finish, 5×120 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Black / Polished Face Black / Polished Face
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +25mm